ŚWIĘTO PLUSZOWEGO MISIA

W  związku z przypadającym 25 listopada Świętem Pluszowego Misia biblioteka szkolna w dniach 24, 25, 26 listopada zaprosiła wszystkich miłośników  tych pluszaków  starszych i młodszych do świętowania

W tych dniach można było obejrzeć gazetkę ścienną  „Misie, miśki i misiaczki znane i lubiane”. Wystawę książek ze zbiorów biblioteki o misiowej tematyce oraz pluszowych misiów przyniesionych przez uczniów na loterię andrzejkową. Wszyscy zainteresowani misiową literaturą mogli sięgać po cytaty  „Kubusia Puchatka” znajdujące się w szklanej kuli oraz posłuchać większych jej fragmentów  podczas „ Czytania na dywanie”. Dużym zainteresowaniem cieszył się również test sprawdzający znajomość książki A. A. Milne „Kubuś Puchatek” , który chętni uczniowie mogli rozwiązać na dowolnej długiej przerwie. Zwycięzcy otrzymali słodkie „Conieco” i pamiątkowe dyplomy.  Dzieci z młodszych klas  i przedszkola odwiedzały bibliotekę wraz z wychowawcami i brały udział w zajęciach bibliotecznych poświęconych misiom.