Sukcesy sportowe w roku szkolnym 2014/2015
BIEGI PRZEŁAJOWE KRAŚNIK 25.09.14
Chłopcy skład: CHAJNOWSKI, BERNAT, IWAN, KAWA, CIECHAŃSKI, KOT, KAMIENIARZ. MOCHOL, PIETRZYK, KŁOSOWSKI
- Kraśnik nr 5
- Kraśnik nr 6
- 3. Gościeradów
- Kraśnik nr 1
Wystartowało 9 zespołów
W RYWALIZACJI DZIEWCZĄT NASZA DRUŻYNA ZAJEŁA 6 MIEJSCE NA 9 ZESPOŁÓW
KOMUNIKAT Nr 1/I/14
z Powiatowych Igrzysk w Sztafetowych Biegach Przełajowych
dziewcząt i chłopców rozegranych w dn. 25.09.14 w SP Nr5 w Kraśniku
dziewczęta:
1 |
SP nr2 Kraśnik |
8 pkt. |
awans |
2 |
SP nr5 Kraśnik |
6 |
awans |
3 |
SP Stróża |
|
|
4 |
SP Polichna |
|
|
5 |
SP nr6 Kraśnik |
|
|
6 |
SP Gościeradów |
|
|
7 |
SP nr1 Kraśnik |
|
|
8 |
SP Wilkołaz |
|
|
9 |
ZSO Urzędów |
|
|
chłopcy:
1 |
SP nr5 Kraśnik |
8 pkt. |
awans |
2 |
SP nr6 Kraśnik |
6 |
awans |
3 |
SP Gościeradów |
5 |
|
4 |
SP nr1 Kraśnik |
4 |
|
5 |
SP Polichna |
3 |
|
6 |
SP Stróża |
2 |
|
7 |
ZSO Urzędów |
1 |
|
8 |
SP Wilkołaz |
1 |
|
PIŁKA HALOWA LIŚNIK DUŻY GMINNE CH i DZ. 24.10.2013
CHŁOPCY
- LIŚNIK DUŻY
- KSIĘŻOMIERZ
- MINISZEK
- GOŚCIERADÓW
DZIEWCZĘTA
- LIŚNIK DUŻY
- GOŚCIERADÓW
- KSIĘŻOMIERZ
KOMUNIKAT Nr.2/I/14
z Igrzysk Powiatowych w tenisie stołowym dziewcząt i chłopców klas V-VI, IV i młodsi
rozegranych w Terpentynie w dniach: dziewczęta- 17.10.14,chłopcy – 20.10.14.
wyniki dziewcząt klasy V – VI
1 |
Pyra Barbara |
awans |
Liśnik Duży |
2 |
Szubartowska Ewa |
awans |
SP nr2 Kraśnik |
3 |
Mazur Emilia |
awans |
Gościeradów |
4 |
Hyjek Katarzyna |
awans |
Gościeradów |
5 |
Dudek Anna |
|
Janiszów |
6 |
Pałys Karolina |
|
Gościeradów |
wyniki zespołowe klasy V-VI
1 |
SP Gościeradów |
8pkt |
11 |
2 |
SP Liśnik |
6 |
8 |
3 |
SP nr2 Kraśnik |
5 |
6 |
4 |
SP Janiszów |
4 |
4 |
5 |
ZPO Terpentyna |
3 |
4w.p |
6 |
SP Rudnik Szlachecki |
2 |
3 |
7 |
SP Moniaki |
1 |
2 |
8 |
SP Stróża |
1 |
2 |
KOMUNIKAT Nr.5/I/14
z Igrzysk Powiatowych w mini koszykówce dziewcząt i chłopców rozegranych
w hali SP w Polichnie w dniach:– 13.11.14 , chłopcy – 14.11.14 dziewczęta
wyniki dziewcząt
1 |
SP nr.2 Kraśnik |
8pkt awans |
2 |
SP Polichna |
6 |
3 |
SP Zakrzówek |
5 |
4 |
SP Gościeradów |
4 |
5 |
ZPO Terpentyna |
3 |
SKŁAD: K. HYJEK, E. MAZUR, K. PODYMA, K. KWAPIŃSKA, K. PAŁYS, R. GAJEWSKA,K. KOŁODZIEJ, A. SZŁAJ, Z.SENDER, A. LEŚNIAK, J. KAWA, K. KLESZCZ.
Mecz o 1 m-ce Kraśnik – Polichna 15:5
Mecz o 3 m-ce Zakrzówek – Gościeradów 16:14
KOMUNIKAT Nr.7/I/14
Z Igrzysk Powiatowych w szachach rozegranych w dniu 05.12.14 w Wilkołazie.
1 |
SP Wilkołaz |
8pkt awans |
2 |
SP nr.6 Kraśnik |
6 |
3 |
SP Gościeradów |
5 |
4 |
SP Stróża |
4 |
5 |
SP Szczecyn |
3 |
SKŁAD: P. WÓJCIK, W. KAMIENIARZ, M. BRODOWSKI, J. RACŁAWSKI
KOMUNIKAT Nr.8/I/15
z Powiatowych Igrzysk w tenisie stołowym dziewcząt i chłopców klasy IV i młodsi oraz klasy V-VI rozegranych w Trzydniku Dużym w dniu 08.01.15
wyniki dziewcząt klasy V-VI
1 |
Gościeradów |
8pkt awans |
2 |
Terpentyna |
6 awans |
3 |
SP nr.3 Kraśnik |
5 |
4 |
Janiszów |
4 |
5 |
Liśnik Duży |
3 |
SKŁAD: HYJEK KATARZYNA, MAZUR EMILIA
wyniki dziewcząt klasy IV i młodsze
1 |
Terpentyna |
8pkt awans |
2 |
Gościeradów |
6 awans |
3 |
Liśnik Duży |
5 |
SKŁAD: KAWA JUSTYNA, LEŚNIAK ALEKSANDRA
wyniki chłopców klasy V-VI
1 |
Terpentyna |
8pkt awans |
2 |
Liśnik Duży |
6 awans |
3 |
Świeciechów |
5 |
4 |
Gościeradów |
4 |
5 |
Stróża |
3 |
5 |
Urzędów |
3 |
SKŁAD: KAMIENIARZ OLAF, STAREK PRZEMYSŁAW
KOMUNIKAT Nr.9/I/15
z Igrzysk Powiatowych w mini siatkówce dziewcząt i chłopców 3 i 4
rozegranych w ZSO w Urzędowie.
wyniki dziewcząt – czwórki
1 |
SP nr.5 Kraśnik |
8pkt awans |
2 |
MZS Annopol |
6 |
3 |
SP Gościeradów |
5 |
4 |
ZSO Urzędów |
4 |
5 |
SP Wilkołaz |
3 |
SKŁAD: HYJEK K, MAZUR E, KWAPIŃSKA K, PODYMA K, PAŁYS K
wyniki dziewcząt - trójki
1 |
SP nr.5 Kraśnik |
8pkt awans |
2 |
SP Gościeradów |
6 |
3 |
ZSO Urzędów |
5 |
4 |
SP Szastarka |
4 |
SKŁAD: GAJEWSKA R, LIKOS K, KUŚMIERZ J, BABIERACKA A, KAWA J, LEŚNIAK A, KLESZCZ K.
wyniki chłopców – trójki
1 |
SP nr.6 Kraśnik |
8pkt awans |
2 |
SP Gościeradów |
6 |
3 |
SP Szastarka |
5 |
4 |
MZS Annopol |
4 |
5 |
ZSO Urzędów |
3 |
SKŁAD: KAMIENIARZ O, UFNIARZ K, MOCHOL P, KŁOSOWSKI J, BANASZEK D, DUL J.
Komunikat końcowy
Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży Szkolnej
w Drużynowym Tenisie Stołowym rozegranych
w dniu 22.01.2015r. w Kocudzy
Dziewczęta
Miejsce |
Nazwa szkoły |
Nazwisko Imię |
Powiat |
1 |
SP Kępa Piotrawińska |
Jakoniuk Gabriela Górska Michalina |
Opole Lubelskie |
2 |
SP Kamień |
Osuch Aleksandra Węglińska Zuzanna |
Opole Lubelskie |
3 |
SP Łopiennik Nadrzeczny |
Szewczak Weronika Tymicka Kinga |
Krasnystaw |
4 |
SP Gościeradów |
Mazur Emilia Hyjek Katarzyna Klimek Anna |
Kraśnik |
5 – 6
|
SP Teodorówka |
Dziura Marlena Jaskuła Julia |
Biłgoraj |
SP Jawidz |
Słomka Martyna Szymbor Aneta |
Łęczna |
|
7-8 |
SP Nr 9 Zamość |
Silezin Wiktoria Skrzyńska Dagmara |
Zamość |
SP Okszów |
Rostecka Martyna Mękal Aleksandra Nowosad Marcelina |
Chełm |
|
9-10 |
SP Przewłoka |
Przekorzyńska Wiktoria Izdebska Jukia |
Parczew |
SSP im. Klonowca Lublin |
Gałka Katarzyna Płaza Zuzanna Wachowicz Kinga |
Lublin – m |
Punktacja w ramach PWSSz w roku 2014/2015
1 |
ZPO Terpentyna |
97pkt |
2 |
SP nr5 Kraśnik |
82 |
3 |
SP Gościeradów |
79 |
4 |
SP nr6 Kraśnik |
66 |
5 |
SP nr2 Kraśnik |
65 |
6 |
SP Liśnik Duży |
61 |
7 |
SP Wilkołaz |
50 |
8 |
SP Polichna |
50 |
9 |
ZSO Urzędów |
48 |
10 |
SP Księżomierz |
42 |
11 |
SP nr1 Kraśnik |
40 |
12 |
SP Stróża |
37 |
13 |
SP nr3 Kraśnik |
36 |
14 |
SP Wyżnica |
31 |
15 |
SP Szastarka |
26 |
KOMUNIKAT KOŃCOWY
Powiatowego Współzawodnictwa Sportowego Szkół w roku 2014/2015
IGRZYSKA
Klasyfikacja generalna
1 |
ZPO Terpentyna |
95pkt |
2 |
SP nr5 Kraśnik |
82 |
3 |
SP Gościeradów |
79 |
4 |
SP nr6 Kraśnik |
66 |
5 |
SP nr2 Kraśnik |
65 |
6 |
SP Liśnik Duży |
61 |
7 |
SP Wilkołaz |
50 |
8 |
SP Polichna |
50 |
9 |
ZSO Urzędów |
46 |
10 |
SP nr1 Kraśnik |
41 |
11 |
SP Stróża |
38 |
12 |
SP Księżomierz |
33 |
13 |
SP nr3 Kraśnik |
33 |
14 |
SP Wyżnica |
31 |
15 |
SP Szastarka |
26 |
16 |
SP Opoka |
20 |
17 |
SP Skorczyce |
20 |
18 |
SP Zakrzówek |
19 |
19 |
SP Ostrów |
18 |
20 |
SP Rudnik |
18 |
21 |
SP Janiszów |
15 |
22 |
MZS Annopol |
14 |
23 |
SSP Kraśnik |
13 |
24 |
SP Blinów |
11 |
25 |
SP Boby |
11 |
26 |
SP Wola Trzydnicka |
11 |
27 |
SP Świeciechów |
11 |
28 |
SP Dąbrowa Annopolska |
10 |
29 |
SP Borów |
9 |
30 |
SP Moniaki |
8 |
31 |
SP Huta Józefów |
8 |
32 |
SP Olbięcin |
8 |
33 |
SP Rzeczyca Ziemiańska |
8 |
34 |
SP Rzeczyca Księża |
8 |
35 |
SP nr4 Kraśnik |
5 |
36 |
SP Grabówka |
5 |
37 |
SP Szczecyn |
5 |
38 |
SP Kosin |
4 |
39 |
SP Majdan Grabina |
4 |
40 |
SP Sulów |
4 |
|
|
|
Kategoria dziewcząt
1 |
SP Gościeradów |
52,5pkt |
2 |
SP nr5 Kraśnik |
48 |
3 |
ZPO Terpentyna |
44 |
4 |
SP nr2 Kraśnik |
39 |
5 |
SP Polichna |
30 |
6 |
SP Liśnik Duży |
29 |
7 |
SP nr6 Kraśnik |
25 |
8 |
SP nr3 Kraśnik |
24 |
9 |
ZSO Urzędów |
19 |
10 |
SP Wilkołaz |
17 |
11 |
SP Stróża |
16 |
12 |
SP nr1 Kraśnik |
12 |
13 |
SP Księżomierz |
11 |
|
|
|
Kategoria chłopców
1 |
ZPO Terpentyna |
51 pkt |
2 |
SP nr6 Kraśnik |
41 |
3 |
SP nr5 Kraśnik |
34 |
4 |
SP Wilkołaz |
33 |
5 |
SP Liśnik Duży |
32 |
6 |
SP nr1 Kraśnik |
29 |
7 |
ZSO Urzędów |
27 |
8 |
SP Gościeradów |
26,5 |
9 |
SP nr2 Kraśnik |
26 |
10 |
SP Księżomierz |
22 |
11 |
SP Stróża |
22 |
12 |
SP Polichna |
20 |
13 |
SP Wyżnica |
17 |
Startowało 41 szkół , 40 dziewcząt , 41 chłopców.