OGÓLNOPOLSKI KONKURS PLASTYCZNY: "Leśne zwierzęta, przyjaciółmi dzieci."

Protokół z posiedzenia jury

Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego dla dzieci przedszkolnych zorganizowanego przez Publiczne Przedszkole

w Zespole Placówek Oświatowych im. Jana Pawła II w Gościeradowie

we współpracy z Nadleśnictwem Gościeradów.

„ LESNE ZWIERZĘTA PRZYJACIÓŁMI DZIECI”

Na konkurs wpłynęły 43 prace plastyczne z 24 Przedszkoli.  Dzieci biorące udział w konkursie została podzielone na trzy grupy wiekowe.

Prace oceniono 28.05.2015r.

Jury w składzie: Wojciech Madej

Beata Sajecka

Iwona Młynarczyk

Jury oceniało wszystkie prace według następujących kryteriów:

• samodzielność wykonania
  • oryginalność pomysłu
  • stopnień trudność ( odpowiedni do wieku autora pracy)
  • ogólny wyraz artystyczny

W grupie wiekowej 3 latków:

• I miejsce: Zuzanna Mukosiej, Przedszkole Niepubliczne Kraina Dziecka, Ignatki – Osiedle.
  • II miejsce: Jagoda Szurowska, Miejskie Przedszkole nr 2 w Sokołowie Podlaskim.
  • III miejsce: Karol Kwiatosz, Przedszkole Niepubliczne  Odkrywcy Talentów w Lublinie.

W grupie wiekowej 4 latków:

• I miejsce: Helenka Nasiłowska, Miejskie Przedszkole nr 2 w Sokołowie Podlaskim.
  • II miejsce: Matylda Franaszczyk, Miejsko – Gminny Ośrodek  Kultury w Kaliszu Pomorskim.
  • III miejsce: Weronika Gleinert, Oddział Przedszkolny przy PSPw Liśniku Dużym.

Maria Jankowska, Gminne Przedszkolew Kołczygłowach.

W grupie wiekowej 5 latków:

• I miejsce: Kacper Czternastek, Gminne Przedszkole w Malawie.

Kamila Borgieł, Społeczne Przedszkole Artystycze w Katowicach.

• II miejsce: Maja Zajączkowska, Gminne Przedszkole w Łęgu Probostwie.

Szymon Trela, Przedszkole Samorządowe w Skawinie.

• III miejsce: Basia Pietrzyk, Miejsko – Gminny Ośrodek Kultury  w Kaliszu Pomorskim.

Olga Kosieradzka, Miejskie Przedszkole nr 2 w Sokołowie Podlaskim.

Wyróżnienia przyznano: Mikołaj Drozd,Publiczne Przedszkole  w Księżomierzu.

Adela Zatkalik, Miejskie Przedszkole nr 2w Sokołowie Podlaskim.

Dzieci nagrodzone i wyróżnione otrzymują dyplomy i nagrody rzeczowe ufundowane przez Nadleśnictwo Gościeradów a ich opiekunowie podziękowania.

Dziękujemy uczestnikom i opiekunom za udział w konkursie.

Członkowie jury:

Wojciech Madej