VI Festiwal Dziecięcej Radości "Rymy, rytmy i rysunki

W dniu 13 maja 2015r. w Sali Widowiskowej GOK w Gościeradowie odbyły się eliminacje gminne do VI Festiwalu Dziecięcej Radości "Rymy, rytmy i rysunki". Przedszkolaki z klasy 0A i OB wystąpiły w kategorii scenka teatralna przedstawiając scenkę pt. "Przyjaciele zajączka" Cz. Janczarskiego i uzyskały nominację do powiatu.  W kategorii solista pierwsze miejsce i nominację do powiatu otrzymała Letycja Łyszczarz za piosenkę pt." Nowa baśń". Opiekunami klas są panie D. Sitarczyk oraz I. Młynarczyk. Dzieci z grup młodszych brały udział w konkursie plastycznym i również odniosły niemałe sukcesy. Maksymilian Mikliński  z grupy 4 - latków zdobył wyróżnienie za pracę plastyczną pt. "Bazyliszek" i nominację do powiatu. Opiekunem 4 - latków jest pani K. Łyszczarz. Kolejne wyróżnienie i nominację do powiatu otrzymała Emilia Kamieniarz z grupy 3 -latków  za pracę plastyczną pt. " Samochwała". Opiiekunami grupy 3 -latków są panie A. Niciewicz i J. Trancygier. Etap powiatowy odbędzie się 28 maja w Centrum Kultury i Promocji w Kraśniku.