ZESTAWIENIE ZBIORCZE KONKURSÓW PUBLICZNEJ SZKOŁY PODSTAWOWEJ W GOŚCIERADOWIE W ROKU SZKOLNY 2014/2015
Lp. |
Miejsce i nazwa konkursu |
Opiekun |
Sukces |
1 |
Konkurs Powiatowy „Pszczoła To Skarb” |
Ewa Wołoszyn Halina Kapica Elżbieta Burda Małgorzata Tomczyk Beata Sajecka |
I miejsce - Kamila Skała kl. III I miejsce – Adrian Borek kl.0A |
2 |
Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Jan Paweł II w oczach dziecka” w Bielsku Podlaskim |
Beata Sajecka Elżbieta Burda Ewa Wołoszyn Agnieszka Capała Halina Kapica Małgorzata Tomczyk |
Udział uczniów |
3 |
Konkurs Biblioteczny „Najładniejsza zakładka do książki” |
Agnieszka Maziarczyk Beata Sajecka |
I miejsce – Zuzanna Stola kl. IIa III miejsce – Marika Florek kl. IIa Kamila Leśniak – kl. IIb |
4 |
XVIII Mały Jesienny Konkurs Recytatorski
|
Halina Wójcik
|
Wyróżnienie: Natalia Myszka – kl. VI Natalia Zaroda – kl. IV (dyplom oraz nagroda książkowa) |
5 |
„Zdrowy, wolny od dymu tytoniowego styl życia” |
Małgorzata Tomczyk Beata Sajecka Agnieszka Niciewicz Joanna Trancygier Dorota Sitarczyk |
I miejsce – Wiktor Lipowy kl. IIa I miejsce - Oliwia Konopa – kl. V Wyróżnienie: Natalia Myszka – kl. VI Kornelia Wilczyńska – 3-latki Dawid Czajka – kl. 0a |
6 |
Powiatowy Konkurs „Każdy Chwat Sprząta Świat” |
Małgorzata Tomczyk Ewa Wołoszyn Elżbieta Burda Katarzyna Łyszczarz Iwona Młynarczyk |
Wyróżnienie dla ZPO im Jana Pawła II w Gościeradowie III miejsce – Publiczne Przedszkole |
7 |
XVIII Mały Jesienny Konkurs Recytatorski
|
Agnieszka Maziarska |
Wyróżnienie: Natalia Myszka Nagroda – Anna Pierzchała |
8 |
Diecezjalna Olimpiada Liturgiczna
|
Ks. Robert Zynwala
|
Upominki książkowe dla uczestników |
9 |
„Chcę i ja coś o Polsce powiedzieć” |
Anna Szczepanik Dorota Bartoszek-Ryfka Ewa Wołoszyn |
Dyplomy dla uczestników 0a i 0b
|
10 |
„Chcę i ja coś o Polsce powiedzieć” |
Ewa Wołoszyn Katarzyna Łyszczarz Iwona Młynarczyk
|
Dyplom: Natalia Kozak, Łucja Łyszczarz Dyplom grupowy dla Gromady Zuchowej „Leśne Skrzaty” |
11 |
Gminny Konkurs Plastyczny „Polska to moja Ojczyzna” |
Ewa Wołoszyn Małgorzata Tomczyk Elżbieta Burda Jolanta Czajka |
I miejsce – Oskar Młynarczyk kl. III I miejsce – Kamila Konopa – kl. III II miejsce – Łucja Łyszczarz – kl. III I miejsce – Martyna Tryka kl. IIa II miejsce - Kamila Leśniak – kl. IIb
|
12 |
XIV edycja przeglądu prac plastyczno-literackich „Matka Ziemia” – Międzywojewódzki Przegląd Twórczości Dzieci i Młodzieży w Pysznicy
|
Beata Sajecka Agnieszka Kamieniarz Magdalena Miklińska Mariola Bancer Ewa Wołoszyn Elżbieta Burda Małgorzata Tomczyk Halina Kapica |
I miejsce w kategorii poezja – Zuzanna Sender Wyróżnienie w kategorii poezja – Patryk Mochol Wyróżnienie: Gabriela Filipczak – kl. Ic Błażej Wójcik – kl. IIa |
13 |
XIV Świąteczny Turniej Tenisa Stołowego Rodziny Szkół im. Jana Pawła II I Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Jan Paweł II - Świętymi Bądźcie” w Gorzycach |
Beata Sajecka Elżbieta Burda
|
Wyróżnienie: Kacper Rogala – kl. IIb
|
14 |
Najładniejsza Szopka Bożonarodzeniowa |
Małgorzata Tomczyk |
I miejsce – Błażej Wójcik, Katarzyna Gaj, Zuzanna Stola – praca zbiorowa – kl. IIa |
15 |
Najładniejsza Kartka Bożonarodzeniowa |
Halina Kapica Małgorzata Tomczyk Agnieszka Capała |
I miejsce – Amelia Gołąb kl.Ic II miejsce – Izabella Kępińska – kl. IIa Wyróżnienie: Maciej Waśko kl. Ib |
16 |
Kartka Bożonarodzeniowa Mniszek |
Małgorzata Tomczyk Elżbieta Burda |
Wyróżnienie: Kacper Stola – kl. IIa I miejsce – Julia Biss - kl. IIb |
17 |
„Aniołek malutki jak wróbelek” |
Ewa Wołoszyn Katarzyna Łyszczarz Iwona Młynarczyk |
III miejsce – Michał Tomczyk Dyplom dla Gromady Zuchowej „Leśne Skrzaty” |
18 |
XVI Przegląd Kolęd, Pastorałek i Zespołów Kolędniczych w Księżomierzu |
Magdalena Miklińska
|
Dyplom dla całej grupy |
19 |
Ogólnopolski Konkurs „Ekologia w moim domu”
|
Agnieszka Maziarska Dorota Żelazna
Beata Sajecka
Magdalena Miklińska |
III miejsce w kategorii praca multimedialna – Jakub Racławski – kl. VIa III miejsce w kategorii praca plastyczna (komiks) – Kamila Likos Vb Wyróżnienie : Aleksandra Zawisza kl. Va |
20 |
XI Konkurs Kolęd i Pastorałek w Koprzywnicy |
Ewa Wołoszyn |
II miejsce – Julia Rogoźnicka
|
21 |
Zimowy Konkurs z Języka Angielskiego |
Ewelina Dominik Anna Bąk |
Wyróżnienia: Drużyna z Miejskiego Zespołu Szkół w Annopolu Drużyna z Zespołu Placówek Oświatowych im. Jana Pawła II w Gościeradowie
|
22 |
Zuchowo – Harcerski Przegląd Kolęd i Pastorałek „Chwała na wysokości Bogu, a na ziemi pokój ludziom dobrej woli”
|
Katarzyna Łyszczarz Ewa Wołoszyn Iwona Młynarczyk
|
I miejsce – Gromada Zuchowa „Leśne Skrzaty” I miejsce – Zespół Trio z Gromady Zuchowej Leśne Skrzaty I miejsce – Letycja Łyszczarz I miejsce - Kinga Skotnicka III miejsce - Weronika Ciuryło |
23 |
„Bezpieczeństwo i rozwaga – tego od Ciebie każdy wymaga” |
Beata Sajecka Małgorzata Tomczyk Elżbieta Burda Ewa Wołoszyn |
|
24 |
„Czy znasz swój region?” |
Dorota Żelazna |
Uczennice klasy VIa Natalia Myszka, |
25 |
Gminne Dni Teatru THEATRON 2015 |
Ewa Wołoszyn Agnieszka Maziarska Magdalena Miklińska |
Dyplomy, statuetki, książki |
26 |
Konkurs recytatorski „Siedem kolorów tęczy” |
Iwona Młynarczyk Katarzyna Łyszczarz Ewa Wołoszyn |
III miejsce – Kinga Skotnicka III miejsce – Błażej Zimoch Wyróżnienie – Oskar Młynarczyk |
27 |
Konkurs recytatorski „Strofy o ojczyźnie” |
Iwona Młynarczyk Katarzyna Łyszczarz Ewa Wołoszyn |
III miejsce – Łucja Łyszczarz |
28 |
„Zuch” |
Ewa Wołoszyn Małgorzata Tomczyk Elżbieta Burda
|
Dyplom laureata: Patrycja Banaszek kl. IIb - miejsce 14 Dyplomy uznania: Błażej Wójcik kl. IIa - miejsce 24 Izabella Kępińska kl. IIa -miejsce 24 Krzysztof Pilniak kl. IIa - miejsce 26 Milena Grot kl. IIb -miejsce 32 Kacper Rogala kl. IIb - miejsce 36 Łucja Łyszczarz kl. III - miejsce 17 Aleksandra Maziarczyk kl. III - miejsce 21 Natalia Kozak kl. III - miejsce 25 |
29 |
„Czytam i rozumiem” |
Małgorzata Tomczyk Elżbieta Burda Ewa Wołoszyn |
I miejsce – Błażej Wójcik – kl. IIa III miejsce – Oliwia Ziober - kl. IIb III miejsce – Weronika Ciuryło - kl. III |
30 |
„Bezpieczna zima” |
Komenda Powiatowa Policji w Kraśniku |
Wyróżnienie: Natalia Kozak Łucja Łyszczarz |
31 |
OTWP „Młodzież zapobiega pożarom” |
Anna Szczepanik |
II miejsce – Przemysław Starek |
32 |
„Kartka Świąteczna” |
Agnieszka Capała Halina Kapica Elżbieta Burda Ewa Wołoszyn Małgorzata Tomczyk |
I miejsce – Patrycja Banaszek – kl. IIb I miejsce – Nikola Bugajska kl. Ic I miejsce – Kamila Konopa – kl. III Wyróżnienia: Nikola Chmiel kl. Ib Izabella Kępińska kl. IIa Czerepak Amelia – kl. 0a |
33 |
Konkurs Pięknego Pisania Piórem |
Agnieszka Maziarska |
Kategoria I-III: I miejsce – Wiktoria Płecha kl. IIb III miejsce – Kamila Leśniak kl. IIb Kategoria IV-VI: I miejsce Kamila Likos kl.Vb |
34 |
Konkurs Literacko – Plastyczny „Mój Patron”
|
Beata Sajecka Agnieszka Kamieniarz Magdalena Miklińska |
Wyróżnienia dla 5 uczniów w kategorii literackiej i 7 uczniów w kategorii plastycznej: Rafał Chajnowski Bartłomiej Oczak Anna Wojciechowska Aleksandra Zawisza Oliwia Konopa Aleksandra Szałaj Roksana Gajewska |
35 |
Przedmiotowy Konkurs Przyrodniczy |
Dorota Żelazna |
Laureat: Przemysław Starek kl. VI |
36 |
Ogólnopolski Turniej Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym |
Tomasz Pęzioł |
Do następnego etapu zakwalifikowała się drużyna w składzie: Paulina Wójcik, Martyna Konopa, Rafał Dudek, Sebastian Kawa |
37 |
Konkurs „Torba Wielkanocna” |
Halina Kapica Ewa Wołoszyn |
Amelia Gołąb Łucja Łyszczarz Uczestniczki otrzymały dyplomy |
38 |
Konkurs Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej „Śpiewający Słowik” |
Ewa Wołoszyn |
Udział: Kamila Skała kl. III |
39 |
Kangur Matematyczny i Kangurek |
Justyna Kopeć Ewa Wołoszyn Elżbieta Burda Małgorzata Tomczyk |
|
40 |
Gminny Konkurs Wielkanocnej Plastyki Obrzędowej
|
Beata Sajecka
Elżbieta Burda |
I miejsce – Karol Kawa – kl. Vb II miejsce – praca zbiorowa kl. IIb w kategorii „Stroik” |
41 |
„Jan Paweł II moim Nauczycielem i Mistrzem” |
Małgorzata Tomczyk Elżbieta Burda Ewa Wołoszyn B. Sajecka |
III miejsce - Kacper Ryfka kl.VI |
42 |
Regionalny Konkurs Przyrodniczy „Przyroda wokół nas” |
Ewa Wołoszyn |
Wyróżnienie: Kamila Skała kl. III |
43 |
II Międzygminny Konkurs Wokalny „Jan Paweł II był, jest i będzie...” |
Ewa Wołoszyn Jolanta Czajka |
I miejsca: Katarzyna Jabłońska, Jakub Kędra i Artur Kucharek – oddział w Salominie; Natalia Kozak i Łucja Łyszczarz kl. III
|
44 |
VI Gminny Konkurs Literacki „To właśnie tu się wydarzyło” |
Beata Sajecka |
I miejsce Kamila Likos – w kategorii klas V-VI Wyróżnienie: Oliwia Konopa – w kategorii klas V-VI |
45 |
XXXIV Mały Konkurs Recytatorski |
Halina Wójcik Agnieszka Kamieniarz |
Wyróżnienie: Natalia Myszka kl. VI |
46 |
Mój ulubiony bohater książkowy |
Agnieszka Maziarska |
|
47 |
Czytam i znam lektury szkolne |
Agnieszka Maziarska |
|
48 |
Mistrz Czytania |
Agnieszka Maziarska
|
|
49 |
Zdrowa i piękna mama
|
Halina Kapica Ewa Wołoszyn Mariola Bancer |
Kategoria literacka: III miejsce Gabriela Filipczak kl. Ic Wyróżnienie: Milena Puzio kl. III Kategoria plastyczna: Wyróżnienie: Krzysztof Sajecki – kl. Ic Agata Lodowska – kl. Ia |
50 |
VI Festiwal Dziecięcej Radości Rymy, Rytmy i Rysunki |
Iwona Młynarczyk Agnieszka Niciewicz |
I miejsce Letycja Łyszczarz w kategorii muzycznej kl. 0b I miejsce Emilia Kamieniarz w kategorii plastycznej – oddział 3-latki |
51 |
16 Powiatowy Konkurs Recytatorski Wiersza Autorskiego |
Magdalena Miklińska Ewa Wołoszyn |
Udział 7 uczniów Nagroda główna – Milena Puzio kl. III Wyróżnienie: Paulina Puzio kl. Va |
52 |
X Jubileuszowe Diecezjalne Spotkanie Teatralne Szkół im. Jana Pawła II „Młodzi aktorzy swojemu Patronowi” w Woli Rzeczyckiej |
Ewa Wołoszyn |
Wyróżnienie dla Zespołu Placówek Oświatowych im. Jana Pawła II |
53 |
Rower moich marzeń „Bicykliada 2015” |
Beata Sajecka Ewa Wołoszyn
|
Wyróżnienia dla: Roksana Gajewska kl. Va Aleksandra Zawisza kl. Va Paweł Powęzka kl. III Kamila Konopa kl. III |
54 |
„Mistrz ortografii” |
Agnieszka Kamieniarz Magdalena Miklińska |
Udział uczniów klas VI: Paweł Bernat Wiktoria Janiec Karol Kołtun Kacper Dęga |