Spotkanie z dietetykiem

26 listopada 2015 roku gościliśmy w naszej szkole przedstawicielki Nature House panią Sylwię Jarmoluk i panią Małgorzatę Gorzel, które przedstawiły rodzicom zasady zdrowego odżywiania dzieci. Wskazały najczęściej popełniane błędy i poleciły sposoby wprowadzania zdrowych produktów do diety dzieci. Panie zwróciły uwagę na ważność śniadania zjedzonego w domu oraz przed wyjściem do szkoły. Wskazały różnice w jedzeniu na śniadanie drożdżówki i kanapki z ciemnego pieczywa. Pani Małgorzata poleciła rodzicom, aby zamiast słodkich napoi dawali dzieciom do szkoły czystą wodę, a zamiast słodyczy owoc. Zdrowie naszych dzieci jest dla nas bardzo ważne i dlatego będziemy stosować zasady zdrowego stylu życia.