Betlejemskie Światło Pokoju już w Gościeradowie

Reprezentacja drużyny harcerskiej z Gościeradowa 11 grudnia 2015 roku udała się do Zakopanego po "Betlejemskie Światło Pokoju 2015" pobrane z Groty Narodzenia Jezusa Chrystusa w Betlejem. 13 grudnia 2015 roku w Sanktuarium na Krzeptówkach przedstawiciele Skautów Słowackich przekazali nam ogień. W tym roku po raz dwudziesty piąty dotarło do Polski Betlejemskie Światło Pokoju– międzynarodowy symbol nadziei na pokój wśród narodów, przekazywany przez skautów całego świata.

Uroczyste przekazanie ognia przez harcerzy z Gościeradowa instytucjom współpracującym ze szkołą zaplanowano na piątek 18 grudnia 2015 roku.

We wtorek 22 grudnia 2015 roku podczas Wigilii szkolnej ogień zostanie przekazany całej społeczności szkolnej.