Konkurs plastyczny "Bezpieczna szkoła"

25 listopada 2015 roku odbył się konkurs plastyczny dla uczniów klas I-III  pod hasłem „Bezpieczna szkoła” w ramach realizacji Programu Rządowego „Bezpieczna +” .

Celem konkursu było:

• podniesienie poziomu świadomości uczniów w zakresie bezpieczeństwa w szkole i wokół niej;
  • aktywizacja uczniów w zakresie działalności ukierunkowanej na poprawę bezpieczeństwa w szkole i wokół niej;
  •  promowanie działań na rzecz bezpieczeństwa;
  • zwiększenie wrażliwości na istotę bezpiecznych zachowań w ruchu drogowym
  • rozwijanie indywidualnych zdolności artystycznych.

Wszyscy uczestnicy wykonywali samodzielnie pracę plastyczną na temat „Bezpieczna szkoła”. Oceniające prace  jury uznało, że wszyscy wywiązali się z tego zadania znakomicie. W związku z tym, że mali artyści prezentowali niezwykle wyrównany poziom członkowie jury przyznali: 5 pierwszych miejsc, 5 drugich miejsc, 5 trzecich miejsc oraz 6 wyróżnień. Wszyscy uczestnicy otrzymali nagrody rzeczowe. Uczestników do konkursu przygotowali: Dorota Sitarczyk, Ewa Wołoszyn, Jolanta Czajka, Mariola Bancer, Agnieszka Capała, Halina Kapica, Małgorzata Tomczyk, Elżbieta Burda.W składzie jury byli: Dyrektor Szkoły w Gościeradowie pani Anna Drwal, Wójt Gminy Gościeradów pan Mariusz Szczepanik, Policjant pan Mirosław Likos, Policjant pan Mariusz Bury, Strażak pan Paweł Babiracki.